Hennlich – výroba těsnění

Pořiďte si čerpací techniku naší výroby

Hledáte účinné a spolehlivé těsnicí prvky? Výroba těsnění je součástí rozsáhlého výrobního programu naší společnosti. Dodáváme hydraulická, statická a pneumatické těsnění. Pořídit si od nás můžete O-kroužky či standardní gufera. Známá a oblíbená je rovněž čerpací technika naší výroby.

tel:
+420 416 711 200
fax:
+420 416 711 999
e-mail:
meres@hennlich.cz
web:
www.hennlich.cz
facebook:
facebook.com/hennlichcz
youtube:
youtube.com/hennlich
  • Českolipská 1996/9
  • Litoměřice - Předměstí
  • 412 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dodáváme ucelený sortiment těsnících prvků

Historie našeho koncernu Hennlich Gruppe začala roku 1922 v severočeském Duchcově. V dnešní době působíme v 15 zemích střední, východní a jihovýchodní Evropy.

Jednou z vlajkových lodí naší bohaté produkce je výroba gumového těsnění. Nabízíme ucelený sortiment produktů – od hydraulických těsnění přes O-kroužky a statická těsnění až po gufera a ucpávkové šňůry.

Jsme si vědomi důležitosti bezproblémového fungování těsnících prvků v dnešních provozech. Z tohoto důvodu klademe důraz na vysokou úroveň zpracování produktů, rychlost jejich dodání i nalezení optimálního řešení pro každého zákazníka. Výroba těsnění je u nás spojena s doplňkovými službami v podobě poradenství a konzultací.

Naším oborem je také čerpací technika

Sháníte čerpací techniku pro svůj dům či firmu? Vyberte si z naší produktové nabídky, stejně jako řada renomovaných výrobních společností i projekčních kanceláří.

Dodáváme širokou paletu čerpadel, jako jsou dávkovací, hadicová či odstředivá čerpadla. Pořídit si od nás můžete také zubová čerpadla, sinusová čerpadla nebo ponorná čerpadla. Čerpací technika vyráběná naším závodem zahrnuje také čerpadla vzduchomembránová, vysokotlaká a přečerpávací.

Rádi vám bezplatně dodáme technickou dokumentaci a vypracujeme konkrétní nabídku. Naši odborní specialisté jsou připraveni pomoci s navržením optimálního řešení pro váš provoz.

Ukázat všechny produkty

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce